FILLIMI     STAFI     KONTAKT  
Sport
Ylli kinez i basketbollit amerikan largohet
Ne brendesi
 

Agoi dita bashkė me Agon Channel

Gazeta 5 vjet, lind televizioni

Me njė motiv tė madh, dhe me mjaft elegancė dhe atmosferė glamur, u zhvillua mbrėmja e ekipit tė Televizionit mė tė ri AGON TV Channel dhe ekipit tė gazetės Agon. Me iniciativėn e presidentit Francesco Beēhetti kjo mbrėmje ishte hapi i parė i njė rruge tė gjatė si ekip dhe si media e rėndėsishme nė vend.

Njė tjetėr motiv ishte edhe 5 vjetori i gazetės Agon, suksesshėm nė tregun mediatik, ku nė kėtė vit tė gjashtė tė jetės sė saj i bashkohet edhe lindja e televizionit Agon Channel. Mbrėmja gala organizuar nė ambientet e Aba 21 u shoqėrua me muzikė nė piano, kėngė klasike tė repertorit botėror, por nuk munguan serenatat korēare dhe kėngė tė ndryshme shqiptare. Kjo mbrėmje u pasua edhe nga surpriza e mbrėmjes, i ftuari special Tim Fritz. I ardhur posaēėrisht nga New York, kitaristi dhe kėngėtari i famshėm performoi nė Charles klab ku elektrizoi atmosferėn. Fritz ka luajtur me kėngėtarė tė famshėm botėrorė, ndėr tė cilėt edhe Lionel Richie.

Gazetarė, teknikėt, dhe i gjithė ekipi kėnduan tė gjithė nėn muzikėn e njohur tė Fritz nė Charles klab deri nė orėt e para tė mėngjesit. Agoi dita bashkė me Agon Channel, duke e mbyllur mbrėmjen festive dhe duke afruar hapat pėr tė qenė sa mė shpejt afėr jush, afėr publikut.

E Marte, 15 Janar 2013
 
KOMANDOT
Njerez
Spektakel
Personazh
Personalitete
arkiva
AMERIKA VOTON
Financa
Protagoniste
Shendeti
Religjion
Reklamoni
Intervista
Nenat
Familja
Kinema
rrethet
Lajmi i ditės
Moti
Drejtesi
Letersi
Koment
Kryeqiteti ndryshe
Kosovė
Diplomaci
media
Forum
Art
Udhetojme me Agonin
Analize
opinion
Turizem
Jeta
Energji
Profil
Kontinent
Cmimi nobel
Metropol
Aktualitet
POLITIKE
RAJONI
Lajmi i fundit
speciale
Portret
Lajmi ne thellesi
Kontinent
Reportazh
Nje dite si sot
Shkence & Teknologji
Rubairat e qytetit
Soft
Champions League
Tirana
Moti
Holiday
Fakti i dites
Kafshet
Diplomaci
Ekonomi
Ambientalizem
Kronike
Kulture
Arsim
Argument
Bota
Diplomaci
Ekonomi
Sport
Kontakt
Staf
Kush Jemi
Shoqeria
Termat e perdorimit